І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
У ці травневі дні слави та пам’яті ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни. Ми пишаємося самовідданим внеском наших батьків і дідів у спільну з народами світу перемогу над нацизмом, великим подвигом, що увінчує героїзм, мужність і прагнення до свободи.
8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом та присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
Друга світова – найжахливіша війна, в тому числі і в українській історії. Ми пам’ятаємо, що понад 10 мільйонів українців поклали свої життя в цій страшній трагедії, щоб надати можливість вільно жити нам.
З метою об’єктивного висвітлення незаперечного внеску українського народу у перемогу над нацизмом, а також вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, в бібліотеці оформлено тематичну книжкову виставку « Подвиг безсмертний – пам'ять нетлінна» та проведено огляд літератури біля виставки .
На виставці представлено історичні видання, що неупереджено висвітлюють складні сторінки подій Другої світової війни, розкривають роль та внесок України у перемогу та вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.
Минають роки, відлітають у вічність, але ніколи не буде стертий з пам’яті нашого народу День Перемоги та подвиги захисників Другої світової війн. Доземний уклін і сердечна вдячність усім ветеранам старшого покоління за подвиг заради щасливого життя нащадків.
У нашому прагненні до незалежності й свободи Україна знову змушена захищати свій вибір і право.Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.
Немає коментарів:
Дописати коментар